Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
eleven Ms. eleven
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
Guangdong Puda Electrical Appliance Co., Ltd.

Guangdong Puda Electrical Appliance Co., Ltd.

puda@elecapoka.cn

86-0769-22958468

Guangdong Puda Electrical Appliance Co., Ltd.

ABOUT US

Guangdong Puda Electrical Appliance Co., Ltd.

Guangdong PuDa pajisje elektrike Co, Ltd, është një ndërmarrje profesionale e standardizuar e kuzhinës pajisje elektromagnetike. Vendosni R&D, modelimin, prodhimin, shitjen dhe shërbimin në një. Për furnizim ushqimi kuzhine të gjitha llojet e sobave standarde të induksionit tregtar dhe produkteve të tjera, shërbime të lidhura. Marka jonë trashëgoi dhe akumuloi më shumë se 10 vjet teknologji dhe përvojë. Produktet tona përfshijnë mbi 100 lloje të specifikimeve të tilla si tenxhere me induksion komercial, pajisje gatimi, tenxhere me supë, furrë elektromagnetike me avull, furrë elektromagnetike kuzhine perëndimore, fryer, sobë tenxhere balte, sobë gatimi, prodhues waffle, hekur tregtar, fryer komercial, prodhues Taiyaki dhe etj. Ne gjithmonë i përmbahemi filozofisë së biznesit: kursimi i energjisë dhe qëndrueshmëria, e lehtë për t’u përdorur, me kosto efektive. Ne vazhdojmë të inovojmë teknologjinë thelbësore, R&D për të përmirësuar teknologjinë gjermane. Ne kemi një R & D të shëndoshë dhe sistemet e prodhimit, ekip i shkëlqyer shërbimi. Teknologjia e produkteve dhe parametrave të ndryshëm, shërbimi pas shitjes kanë arritur standardet ndërkombëtare, kaloi EMC, CE, ROHS, ISO9001 certifikimin e sistemit të menaxhimit të cilësisë.

PRODUKTET

PRODUKTE TË REJA

PRODUKTET

Since its inception, we have continuously innovated and improved, operating with integrity, and our products are sold all over the world.

More Products

PRODUKTET

PRODUKTE TË KRIJUARA

KONTAKT

Tel: 86-0769-22958468

Fax: 86-0769-22958468

Celular: +8613903037996

Email: puda@elecapoka.cn

Adresë: 101-102 2# Photoelectric Industrial Park shunde foshan guangdong china, Foshan, Guangdong

Vendi / Rajoni: China

Faqja e internetit: https://www.elecapoka.com

Bossgoo Showroom: http://sq.bossgoo.com/member_puda2019

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Product

Phone

Rreth nesh

hetim