Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
eleven Ms. eleven
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач
Guangdong Puda Electrical Appliance Co., Ltd.

Guangdong Puda Electrical Appliance Co., Ltd.

puda@elecapoka.cn

86-0769-22958468

Guangdong Puda Electrical Appliance Co., Ltd.

ABOUT US

Guangdong Puda Electrical Appliance Co., Ltd.

Гуангдонг PuDa Електричен апарат копродукции, Ltd, е професионална стандардизирана кујна електромагнетна опрема претпријатие. Поставете R & D, дизајн, производство, продажба и услуги во едно. За угостителска кујна снабдувајте ги сите видови на стандардни шпорети за индукција и други производи, поврзани услуги. Нашиот бренд наследи и акумулира повеќе од 10 години технологија и искуство. Нашите производи вклучуваат над 100 видови на спецификации, како што се шпорет за индукција, опрема за готвење, шпорет на супа, електромагнетна парна печка, електромагнетна западна кујна за месо, фриер, шпорет за глинени садови, шпорет за готвење, производител на вафли, комерцијална грицкалка, комерцијален фриер, тајјаки и така натаму Ние секогаш се придржуваме кон деловната филозофија: заштеда на енергија и издржливост, лесна за употреба, економично. Ние продолжуваме да ја иновираме основната технологија, R&D за подобрување на германската технологија. Имаме звук R&D и системи за производство, одличен тим за услуги. Технологија на производи и различни параметри, услугата по продажбата достигна меѓународни стандарди, помина ЕМС, CE, ROHS, ISO9001 систем за управување со квалитет сертификација.

ПРОИЗВОДИ

НОВИ ПРОДУКТИ

ПРОИЗВОДИ

Since its inception, we have continuously innovated and improved, operating with integrity, and our products are sold all over the world.

More Products

ПРОИЗВОДИ

ФИНАНСИРАНИ ПРОИЗВОДИ

КОНТАКТ

Тел: 86-0769-22958468

Fax: 86-0769-22958468

Мобилен телефон: +8613903037996

Е-пошта: puda@elecapoka.cn

Адреса: 101-102 2# Photoelectric Industrial Park shunde foshan guangdong china, Foshan, Guangdong

Земја / регион: China

Веб-страница: https://www.elecapoka.com

Изложбен салон Босго: http://mk.bossgoo.com/member_puda2019

Список со поврзани производи

Дома

Product

Phone

За нас

Испраќам барање